Apríl

V mesiaci apríl sme mali týždeň ľudových tradícií a pri tejto príležitosti predškoláci navštívili Múzeum, kde videli veľa zaujímavých exponátov na danú tému. Tiež sme si potrápili hlavičky pri skladaní tangramu a ručičky sme si precivčili aj pri kreslení na šk. dvore. Mali sme aj deň otovrených dverí pri príležitosti zápisu nových detičiek do našej MŠ, kde Emka a Adelka sprevádzali našich malých kamarátov po triedach. Veríme, že aj im sa u nás páčilo, tak ako sa páči nám :-)

Marec

V mesiac sme toho zažili veľa :-) V našej MŠ nás navštívilo divadielko Hoki-Poki a my sme sa vybrali navštíviť  ZŠ Šrobárová, kde nám deti zahrali divadielko Popletená rozprávka, pozreli sme si ich školu, vyskúšali telocvičňu. Tiež sme navštívili knižnicu, kde sme sa dozvedeli čo to nové o knihách. A aj my sme sa zahrali na malých hercov a zahrali si divadielko o Snehulienke a siedmych trpsalíkoch. No a samozrejme že sme užili aj prvé jarné slnečné lúče.

Foto: Mgr. Romana Bľandová, Agáta Christensen
Karneval

Foto: Agáta Christensen
Február

Naša MŠ sa premenila na jedno veľké kráľovstvo plné princov a princezien :-)
Predškoláci si opať urobili výlet mimo MŠ - navštívili PLANETÁRIUM
Január

Po zimných prázdninách sme sa opäť vrátili do MŠ a konečne sme si užili hračky, ktoré deti dostali na besiedke. Stihli sme sa vyšantiť aj v snehu, navštívil nás ujo Ľubo a počas športového týždňa sme si zacvičili na fit strojoch a zasúťažili si pri zdolávaní prekážkovej dráhy. Predškoláci sa vybrali na exkurziu do múzea.

Mgr. Romana Bľandová

Návšteva Mikuláša a naša vianočná besiedka

Mgr. Romana Bľandová

Ani sme sa nenazdali a prezili sme krasny november :-)
Mgr. Romana Bľandová

V okóbri sme mali matrikuláciu detí (takže sme už všetci "oficiálne" škôlkrari :-) ) spojenú so šarkaniádou a taktiež jesennú grilovačku a tvorivé dielne. Okrem toho sme tiež zažili farebný týždeň, veľa sme tvorili, učili sa a samozrejme sme sa veľa aj hrali.

foto: Mgr. Romana Bľandová

V septembri začal nový školský rok a s ním aj nové zážitky v materskej škole :-)

foto: Mgr. Romana Bľandová